Els següents partits

Veure próxims

Partits pels pròxims 90 dies

Dissabte, 11 d´Abril de 2020

Aleví D (2ª Div. G36) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Pals Atlètic

Diumenge, 12 d´Abril de 2020

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Europa, C.E.

Dissabte, 18 d´Abril de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - La Jonquera U.E...

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 10:45 h.

Peralada C.F. - Celrà U.C.E.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 12:30 h.

Lloret C.F. - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 12:45 h.

Penya Bons Aire... - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - L'Escala F.C.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Penya Unionista...

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Penya Unionista... - Peralada C.F.

Diumenge, 19 d´Abril de 2020

Aleví A (Preferent G6) a les 10:00 h.

Figueres U.E. - Peralada C.F.

Aleví C (2ª Div. G37) a les 12:00 h.

Vila-sacra U.E.... - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Ripollés A.E.

3ª Divisió Nacional G5 a les 17:00 h.

Terrassa, Futbo... - Peralada C.F.

Dissabte, 25 d´Abril de 2020

Aleví C (2ª Div. G37) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - E.F. Sant Feliu...

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Sant Celoni F.C...

Aleví D (2ª Div. G36) a les 10:30 h.

Llagostera U.E.... - Peralada C.F.

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 11:15 h.

Atletic Banyole... - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 12:30 h.

Baix Ter E.F. - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 12:30 h.

Esplais F.C. - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Olot Fundació ...

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 17:00 h.

Borrassà F.C... - Peralada C.F.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Base Roses C.F....

Diumenge, 26 d´Abril de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 11:30 h.

Vilamalla F.C. - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Lloret C.F.

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Granollers, E.C...

Dissabte, 02 de Maig de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Base Roses C.F....

Aleví C (2ª Div. G37) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Bàscara F.C.

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 10:45 h.

Peralada C.F. - Banyoles C.E.

Aleví A (Preferent G6) a les 11:00 h.

Bescano - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Blanes C.D.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 16:00 h.

Blanes C.D. - Peralada C.F.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Base Roses C.F....

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 18:00 h.

Banyoles C.E. - Peralada C.F.

Diumenge, 03 de Maig de 2020

Aleví D (2ª Div. G36) a les 10:00 h.

Aro C.E. - Peralada C.F.

3ª Divisió Nacional G5 a les 12:00 h.

Vilassar de mar... - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 12:00 h.

Santa Eugènia ... - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Olot Fundació ...

Dissabte, 09 de Maig de 2020

Aleví D (2ª Div. G36) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Base Llagostera...

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Vic Riuprimer R...

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 10:00 h.

Roses A.E. - Peralada C.F.

Aleví C (2ª Div. G37) a les 11:00 h.

Base Empordanet... - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 11:30 h.

L'Escala F.C. - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - E.F. Sant Feliu...

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - L'Escala F.C.

Diumenge, 10 de Maig de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 12:00 h.

Juncària C.E. - Peralada C.F.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 12:15 h.

L'Escala F.C. - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Fornells FC

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Figueres U.E.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 16:30 h.

Santa Eugènia ... - Peralada C.F.

Dissabte, 16 de Maig de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Llançà C.E.

Aleví C (2ª Div. G37) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - ---Descansa---

Aleví D (2ª Div. G36) a les 09:30 h.

Palafrugell C.F... - Peralada C.F.

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Llagostera U.E....

Infantil A (1ª Div. G17) a les 10:00 h.

Sils-La Selva C... - Peralada C.F.

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 10:45 h.

Peralada C.F. - Juncària C.E.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Banyoles C.E.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 15:00 h.

Begur Fundació... - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 16:00 h.

Aro C.E. - Peralada C.F.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - La Jonquera U.E...

Diumenge, 17 de Maig de 2020

3ª Divisió Nacional G5 a les 12:00 h.

Cerdanyola del ... - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Begur Fundació...

Dissabte, 23 de Maig de 2020

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 00:00 h.

Peralada C.F. - ---Descansa---

Aleví B (2ª Div. G39) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Roses A.E.

Aleví D (2ª Div. G36) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - E.F. Sant Feliu...

Aleví A (Preferent G6) a les 11:00 h.

Baix Ter E.F. - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Cassà U.D.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 16:00 h.

Empuriabrava C.... - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 16:30 h.

Bisbalenc At. - Peralada C.F.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - E.F. Sant Feliu...

Diumenge, 24 de Maig de 2020

Infantil A (1ª Div. G17) a les 12:30 h.

Quart U.E. - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Aro C.E.

Dissabte, 30 de Maig de 2020

Aleví C (2ª Div. G37) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Vilamalla F.C.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 11:45 h.

Porqueres U.E. - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Begur Fundació...

Aleví B (2ª Div. G39) a les 15:30 h.

Llers C.F. - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 15:30 h.

Bell Lloc C.P. - Peralada C.F.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 16:00 h.

Baix Ter E.F. - Peralada C.F.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Esplais F.C.

Diumenge, 31 de Maig de 2020

Aleví D (2ª Div. G36) a les 11:00 h.

Peralada C.F. - La Pera U.E.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Gironés-Sabat ...

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies