Els següents partits

Veure próxims

Partits pels pròxims 60 dies

Divendres, 21 de Febrer de 2020

Cadet B (1ª Div. G16) a les 19:30 h.

Peralada C.F. - Sporting Vidrer...

Municipal de Peralada

Dissabte, 22 de Febrer de 2020

Benjamí C a les 10:30 h.

[* Torneig *] -

Mpal. de Llagostera

Diumenge, 23 de Febrer de 2020

3ª Divisió Nacional G5 a les 12:00 h.

Pobla Mafumet, ... - Peralada C.F.

Dissabte, 29 de Febrer de 2020

Benjamí D a les 10:00 h.

Peralada C.F. - Borrassà F.C...

Municipal de Peralada
Aleví A (Preferent G6) a les 10:00 h.

Porqueres U.E. - Peralada C.F.

Mpal. Miànigues (Porqueres)
Aleví E (2ª Div. G38) a les 10:30 h.

Bàscara F.C. - Peralada C.F.

Mpal. de Bàscara
Cadet B (1ª Div. G16) a les 11:00 h.

Gironés-Sabat ... - Peralada C.F.

Mpal. Germans Sàbat ( Girona)
Benjamí A (1ª Div. G24) a les 11:15 h.

Vila-sacra U.E.... - Peralada C.F.

Mpal. de Vilasacra
Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Cal Aguido A.D....

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 15:15 h.

Peralada C.F. - Vilamalla F.C.

Municipal de Peralada
Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:45 h.

Peralada C.F. - Atletic Banyole...

Municipal de Peralada

Diumenge, 01 de Març de 2020

Benjamí B a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Peralada C.F.

Municipal de Peralada
Benjamí C a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Peralada C.F.

Municipal de Peralada
Aleví B (2ª Div. G39) a les 10:00 h.

Peralada C.F. - Navata C.F.

Municipal de Peralada
Aleví C (2ª Div. G37) a les 10:00 h.

Base Roses C.F.... - Peralada C.F.

Mpal. de la Vinyassa (Roses)
Pre-Benjamí A a les 10:45 h.

Peralada C.F. - Vila-sacra U.E....

Municipal de Peralada
Infantil A (1ª Div. G17) a les 11:00 h.

Banyoles C.E. - Peralada C.F.

Mpal. Miquel Coromina i Morató (Banyoles)
Aleví D (2ª Div. G36) a les 11:30 h.

Peralada C.F. - Bisbalenc At.

Municipal de Peralada
Infantil B (1ª Div. G18) a les 13:15 h.

Peralada C.F. - Llagostera U.E....

Municipal de Peralada
3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Igualada, C.F.

Dissabte, 07 de Març de 2020

Aleví C (2ª Div. G37) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Aro C.E.

Aleví D (2ª Div. G36) a les 09:30 h.

Baix Ter E.F. - Peralada C.F.

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Cassà U.D.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Figueres U.E.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 13:00 h.

Figueres U.E. - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 16:00 h.

Olot Fundació ... - Peralada C.F.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - FEC Vall del Te...

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 18:00 h.

Llançà C.E. - Peralada C.F.

Diumenge, 08 de Març de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 10:00 h.

Esplais F.C. - Peralada C.F.

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 10:00 h.

Base Roses C.F.... - Peralada C.F.

3ª Divisió Nacional G5 a les 12:00 h.

Vilafranca, F.C... - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Farners C.E.

Dissabte, 14 de Març de 2020

Aleví D (2ª Div. G36) a les 00:00 h.

---Descansa--- -

Descansa
Aleví B (2ª Div. G39) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Vila-sacra U.E....

Aleví C (2ª Div. G37) a les 10:00 h.

Roses A.E. - Peralada C.F.

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 10:45 h.

Peralada C.F. - Santa Eugènia ...

Cadet B (1ª Div. G16) a les 12:45 h.

Vilablareix F.C... - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Figueres U.E.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Roses A.E.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:30 h.

Porqueres U.E. - Peralada C.F.

Diumenge, 15 de Març de 2020

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Banyoles C.E. - Peralada C.F.

3ª Divisió Nacional G5 a les 12:00 h.

San Cristobal, ... - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Banyoles C.E.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Llagostera U.E.... - Peralada C.F.

Dissabte, 21 de Març de 2020

Aleví C (2ª Div. G37) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Borrassà F.C...

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Olot Fundació ...

Infantil B (1ª Div. G18) a les 10:00 h.

Bosc de Tosca E... - Peralada C.F.

Aleví D (2ª Div. G36) a les 11:00 h.

RCDE Escola Cos... - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Quart U.E.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Gironés-Sabat ...

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 18:00 h.

Juncària C.E. - Peralada C.F.

Diumenge, 22 de Març de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 11:30 h.

Penya Unionista... - Peralada C.F.

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 12:00 h.

Navata C.F. - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 12:30 h.

Sant Gregori FC... - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Figueres U.E.

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Manresa, C.E.

Dimecres, 25 de Març de 2020

3ª Divisió Nacional G5 a les 12:00 h.

L'Hospitalet, C... - Peralada C.F.

Dissabte, 28 de Març de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Vilajuiga F.E.

Aleví D (2ª Div. G36) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Monells A.E.

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 10:45 h.

Peralada C.F. - Llançà C.E.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 12:30 h.

Farners C.E. - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Ripollés A.E.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Sant Pere Pesca...

Diumenge, 29 de Març de 2020

Infantil A (1ª Div. G17) a les 11:00 h.

Cassà U.D. - Peralada C.F.

Aleví A (Preferent G6) a les 12:00 h.

Bisbalenc At. - Peralada C.F.

Aleví C (2ª Div. G37) a les 12:15 h.

L'Escala F.C. - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Quart U.E.

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Sant Andreu, U....

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Les Preses FC - Peralada C.F.

Dissabte, 04 d´Abril de 2020

Aleví C (2ª Div. G37) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Escola Calonge ...

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Bosc de Tosca E...

Aleví B (2ª Div. G39) a les 10:00 h.

L'Escala F.C. - Peralada C.F.

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 10:30 h.

Bàscara F.C. - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Bosc de Tosca E... - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Cal Aguido A.D....

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Celrà U.C.E.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 19:00 h.

Figueres U.E. - Peralada C.F.

Diumenge, 05 d´Abril de 2020

Infantil B (1ª Div. G18) a les 10:00 h.

Penya Unionista... - Peralada C.F.

Aleví D (2ª Div. G36) a les 12:00 h.

Santa Eugènia ... - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - E.F. Sant Feliu...

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Banyoles C.E. - Peralada C.F.

Dissabte, 11 d´Abril de 2020

Aleví D (2ª Div. G36) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Pals Atlètic

Diumenge, 12 d´Abril de 2020

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Europa, C.E.

Dissabte, 18 d´Abril de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - La Jonquera U.E...

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 10:45 h.

Peralada C.F. - Celrà U.C.E.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 12:30 h.

Lloret C.F. - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 12:45 h.

Penya Bons Aire... - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - L'Escala F.C.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Penya Unionista...

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Penya Unionista... - Peralada C.F.

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies