Els següents partits

Veure próxims

Partits pels pròxims 60 dies

Diumenge, 22 de Setembre de 2019

Infantil B (1ª Div. G17) a les 10:00 h.  [P. Amistós]

Girona F.C. - Peralada C.F.

Torres de Palau
Cadet A (1ª Div. G17) a les 10:30 h.  [P. Amistós]

Peralada C.F. - Figueres U.E.

Municipal de Peralada
Benjamí A a les 11:00 h.  [P. Amistós]

Llançà C.E. - Peralada C.F.

Municipal Les Esplanes
3ª Divisió Nacional G5 a les 12:00 h.

Reus Deportiu, ... - Peralada C.F.

* Partit suspès. Reus expulsat de competició
Aleví B a les 12:00 h.  [P. Amistós]

Llançà C.E. - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G18) a les 12:30 h.  [P. Amistós]

Peralada C.F. - Santa Eugènia ...

Municipal de Peralada
Juvenil B a les 19:00 h.  [P. Amistós]

Figueres U.E. - Peralada C.F.

Municipal de Vilatenim

Dissabte, 28 de Setembre de 2019

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 12:00 h.  [P. Amistós]

Vilablareix F.C... - Peralada C.F.

Aleví A (Preferent G6) a les 12:00 h.

Ripollés A.E. - Peralada C.F.

Diumenge, 29 de Setembre de 2019

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Pobla Mafumet, ...

Dissabte, 05 d´Octubre de 2019

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Quart U.E.

Infantil A (1ª Div. G18) a les 12:30 h.

Baix Ter E.F. - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Llagostera U.E....

Infantil B (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Unió Girona A....

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Bosc de Tosca E...

3ª Divisió Nacional G5 a les 18:00 h.

Igualada, C.F. - Peralada C.F.

Diumenge, 06 d´Octubre de 2019

Cadet B (1ª Div. G16) a les 12:00 h.

Sporting Vidrer... - Peralada C.F.

Dissabte, 12 d´Octubre de 2019

Cadet A (1ª Div. G17) a les 11:30 h.

SantJoanenc CP - Peralada C.F.

Aleví A (Preferent G6) a les 11:30 h.

Girona F.C. - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G17) a les 12:30 h.

Juve-Lloret F.C... - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Llagostera U.E....

Infantil A (1ª Div. G18) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Bisbalenc At.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 16:00 h.

Olot Fundació ... - Peralada C.F.

Diumenge, 13 d´Octubre de 2019

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Vilafranca, F.C...

Dissabte, 19 d´Octubre de 2019

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Porqueres U.E.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 11:30 h.

Cal Aguido A.D.... - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Gironés-Sabat ...

Infantil B (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Banyoles C.E.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Atletic Banyole...

Diumenge, 20 d´Octubre de 2019

Infantil A (1ª Div. G18) a les 13:30 h.

Llagostera U.E.... - Peralada C.F.

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - San Cristobal, ...

Dissabte, 26 d´Octubre de 2019

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Cassà U.D. - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G17) a les 10:45 h.

Farners C.E. - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Olot Fundació ...

Infantil A (1ª Div. G18) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Figueres U.E.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 16:00 h.

FEC Vall del Te... - Peralada C.F.

Diumenge, 27 d´Octubre de 2019

3ª Divisió Nacional G5 a les 12:00 h.

Manresa, C.E. - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 12:00 h.

Figueres U.E. - Peralada C.F.

Dissabte, 02 de Novembre de 2019

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Banyoles C.E.

Infantil A (1ª Div. G18) a les 12:15 h.

Banyoles C.E. - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Vilablareix F.C...

Infantil B (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Llagostera U.E....

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Porqueres U.E.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 17:00 h.

Figueres U.E. - Peralada C.F.

Diumenge, 03 de Novembre de 2019

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - L'Hospitalet, C...

Dissabte, 09 de Novembre de 2019

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 12:45 h.

Gironés-Sabat ... - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Sant Gregori FC...

Infantil A (1ª Div. G18) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Bosc de Tosca E...

Cadet B (1ª Div. G16) a les 15:15 h.

Quart U.E. - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G17) a les 17:00 h.

Figueres U.E. - Peralada C.F.

Diumenge, 10 de Novembre de 2019

Aleví A (Preferent G6) a les 10:00 h.

Olot Fundació ... - Peralada C.F.

3ª Divisió Nacional G5 a les 18:00 h.

Sant Andreu, U.... - Peralada C.F.

Dissabte, 16 de Novembre de 2019

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Bisbalenc At.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Farners C.E.

Infantil B (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Cassà U.D.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Les Preses FC

Diumenge, 17 de Novembre de 2019

Infantil A (1ª Div. G18) a les 12:30 h.

Quart U.E. - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 16:00 h.

Ripollés A.E. - Peralada C.F.

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Banyoles C.E.

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies