Els següents partits

Veure próxims

Partits pels pròxims 30 dies

Dissabte, 11 d´Abril de 2020

Aleví D (2ª Div. G36) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Pals Atlètic

Diumenge, 12 d´Abril de 2020

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Europa, C.E.

Dissabte, 18 d´Abril de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - La Jonquera U.E...

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 10:45 h.

Peralada C.F. - Celrà U.C.E.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 12:30 h.

Lloret C.F. - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 12:45 h.

Penya Bons Aire... - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - L'Escala F.C.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Penya Unionista...

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Penya Unionista... - Peralada C.F.

Diumenge, 19 d´Abril de 2020

Aleví A (Preferent G6) a les 10:00 h.

Figueres U.E. - Peralada C.F.

Aleví C (2ª Div. G37) a les 12:00 h.

Vila-sacra U.E.... - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Ripollés A.E.

3ª Divisió Nacional G5 a les 17:00 h.

Terrassa, Futbo... - Peralada C.F.

Dissabte, 25 d´Abril de 2020

Aleví C (2ª Div. G37) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - E.F. Sant Feliu...

Aleví A (Preferent G6) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Sant Celoni F.C...

Aleví D (2ª Div. G36) a les 10:30 h.

Llagostera U.E.... - Peralada C.F.

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 11:15 h.

Atletic Banyole... - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 12:30 h.

Baix Ter E.F. - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 12:30 h.

Esplais F.C. - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Olot Fundació ...

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 17:00 h.

Borrassà F.C... - Peralada C.F.

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Base Roses C.F....

Diumenge, 26 d´Abril de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 11:30 h.

Vilamalla F.C. - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Lloret C.F.

3ª Divisió Nacional G5 a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Granollers, E.C...

Dissabte, 02 de Maig de 2020

Aleví B (2ª Div. G39) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Base Roses C.F....

Aleví C (2ª Div. G37) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Bàscara F.C.

Benjamí A (1ª Div. G24) a les 10:45 h.

Peralada C.F. - Banyoles C.E.

Aleví A (Preferent G6) a les 11:00 h.

Bescano - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Blanes C.D.

Cadet B (1ª Div. G16) a les 16:00 h.

Blanes C.D. - Peralada C.F.

Juvenil B (2ª Div. G5) a les 17:00 h.

Peralada C.F. - Base Roses C.F....

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 18:00 h.

Banyoles C.E. - Peralada C.F.

Diumenge, 03 de Maig de 2020

Aleví D (2ª Div. G36) a les 10:00 h.

Aro C.E. - Peralada C.F.

3ª Divisió Nacional G5 a les 12:00 h.

Vilassar de mar... - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) a les 12:00 h.

Santa Eugènia ... - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Olot Fundació ...

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies