UN FINAL FELIÇ!

Segona victòria consecutiva a la lliga, després de trencar la mala ratxa la setmana passada al camp de l’Igualada, aquest diumenge ha arribat la segona victòria consecutiva, la primera al Municipal de Peralada, després d’un partit complicadíssim contra un gran rival com és el FC Vilafranca. De sortida el míster Albert Carbó ha optat per […]

A LA SISENA… VA LA VENÇUDA!

Per fí ha arribat la primera i desitjada victòria de la temporada, després d’uns partits fluixos fora del Municipal de Peralada amb dues derrotes per identic resultat, 4-2, ahir l’equip desprès d’un molt bon partit, seriós en defensa i resolutiu en atac va poder sumar per primera vegada de tres en tres, guanyant per un […]

TOT EN CONTRA

Quan les coses no van bé tot es gira en contra, i així va passar ahir el tram final del partit contra el líder de la categoria el CF Pobla de Mafumet. Un penal molt rigorós per no dir inexistent (per unes suposades mans d’Èric Vilanova que les imatges de televisió de Footters demostren que […]

Els nostres equips

Categoría Temporada Components Calendari Classificació
3ª Divisió Nacional G5 2019/20
Juvenil A (1ª Div. G13) 2019/20
Juvenil B (2ª Div. G5) 2019/20
Cadet A (1ª Div. G17) 2019/20
Cadet B (1ª Div. G16) 2019/20
Infantil A (1ª Div. G17) 2019/20
Infantil B (1ª Div. G18) 2019/20
Aleví A (Preferent G6) 2019/20
Aleví B (2ª Div. G39) 2019/20
Aleví C (2ª Div. G37) 2019/20
Aleví D (2ª Div. G36) 2019/20
Aleví E (2ª Div. G38) 2019/20
Benjamí A (1ª Div. G24) 2019/20
Benjamí B 2019/20
Benjamí C 2019/20
Benjamí D 2019/20
Pre-Benjamí A 2019/20
Pre-Benjamí B 2019/20
Escoleta 2019/20

Dissabte, 19 d´Octubre de 2019

Aleví C (2ª Div. G37) a les 09:30 h.

Peralada C.F. - Base Roses C.F....

Municipal de Peralada
Benjamí D a les 10:00 h.

Peralada C.F. - Garriguella F.C...

Municipal de Peralada
Aleví A (Preferent G6) a les 11:00 h.

Peralada C.F. - Porqueres U.E.

Municipal de Peralada
Aleví B (2ª Div. G39) a les 12:00 h.

Navata C.F. - Peralada C.F.

Mpal. de Navata
Pre-Benjamí B a les 12:00 h.

Peralada C.F. - Figueres F.E.

Municipal de Peralada
Cadet B (1ª Div. G16) a les 13:00 h.

Peralada C.F. - Gironés-Sabat ...

Municipal de Peralada
Benjamí A (1ª Div. G24) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Vila-sacra U.E....

Municipal de Peralada
Aleví E (2ª Div. G38) a les 15:00 h.

Peralada C.F. - Bàscara F.C.

Municipal de Peralada
Juvenil B (2ª Div. G5) a les 16:00 h.

Vilamalla F.C. - Peralada C.F.

Mpal. de Vilamalla
Infantil A (1ª Div. G17) a les 16:30 h.

Peralada C.F. - Banyoles C.E.

Municipal de Peralada

Diumenge, 20 d´Octubre de 2019

Benjamí B a les 10:00 h.

Base Roses C.F.... - Peralada C.F.

Mpal. de la Vinyassa
Benjamí C a les 10:00 h.

Esplais F.C. - Peralada C.F.

Mpal. Centre históric Castelló d’Empuries
Aleví D (2ª Div. G36) a les 11:15 h.

Bisbalenc At. - Peralada C.F.

Mpal. de la Bisbal de l'Empordà
Pre-Benjamí A a les 11:30 h.

Peralada C.F. - Esplais F.C.

Municipal de Peralada
Cadet A (1ª Div. G17) a les 12:00 h.

Cal Aguido A.D.... - Peralada C.F.

Mpal. Pedro Alia Dorado Cal Aguidó
Infantil B (1ª Div. G18) a les 16:15 h.

Llagostera U.E.... - Peralada C.F.

Mpal de Llagostera
3ª Divisió Nacional G5 a les 17:00 h.

Peralada C.F. - San Cristobal, ...

Juvenil A (1ª Div. G13) a les 17:00 h.

Atletic Banyole... - Peralada C.F.

Camp Vell de Banyoles

Diumenge, 13 d´Octubre de 2019

Benjamí D [ 10:00 h.]  [Amistós]

Llançà C.E. - Peralada C.F.

Pre-Benjamí A [ 10:30 h.]

Peralada C.F. - Penya Unionista...

Benjamí C [ 10:45 h.]

Vilablareix F.C... - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div. G17) [ 11:30 h.]

SantJoanenc CP - Peralada C.F.

Pre-Benjamí B [ 11:30 h.]

Peralada C.F. - Penya Unionista...

Aleví E (2ª Div. G38) [ 12:15 h.]

Llançà C.E. - Peralada C.F.

Infantil B (1ª Div. G18) [ 12:30 h.]

Peralada C.F. - Bisbalenc At.

3ª Divisió Nacional G5 [ 17:00 h.]

Peralada C.F. - Vilafranca, F.C...

Dissabte, 12 d´Octubre de 2019

Benjamí A (1ª Div. G24) [ 10:00 h.]

Peralada C.F. - Figueres U.E.

Benjamí B [ 10:00 h.]  [Amistós]

Peralada C.F. - Vilablareix F.C...

Aleví C (2ª Div. G37) [ 10:30 h.]

Penya Unionista... - Peralada C.F.

Aleví B (2ª Div. G39) [ 11:15 h.]

Peralada C.F. - Cadaqués U.D.

Aleví D (2ª Div. G36) [ 11:15 h.]

Peralada C.F. - Begur Fundació...

Aleví A (Preferent G6) [ 11:30 h.]

Girona F.C. - Peralada C.F.

Infantil A (1ª Div. G17) [ 12:30 h.]

Juve-Lloret F.C... - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div. G16) [ 13:00 h.]

Peralada C.F. - Llagostera U.E....

Juvenil A (1ª Div. G13) [ 16:00 h.]

Olot Fundació ... - Peralada C.F.

Juvenil B (2ª Div. G5) [ 17:00 h.]

Peralada C.F. - PortBou C.E.

Dijous, 10 d´Octubre de 2019

Benjamí C [ 19:00 h.]  [Amistós]

Cabanes U.E. - Peralada C.F.

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies