Ripollès 2-6 Juvenil A

  Com altres jornades, hem hagut de passar per moments de patiment quan resultat estava 1-1 o 2-3, havent pogut sentenciar partit molt abans i no concedint ocasions al rival. Però hem estat molt bé amb pilota i, sobretot, no deixant-los córrer quan la perdíem (a la primera volta ens van fer 5 gols a […]

Ath. Bisbalenc 1-9 Aleví A

Molt bon partit de l’equip, on els nanos han sortit molt forts des del primer minut. Molt bon joc amb pilota i defensivament enormes. Ara a lluitar per la tercera plaça l’últim partit de lliga contra el Bosc de Tosca a casa i demostrar que es mereixen el tercer lloc. […]

Aleví C 6-3 Ripollès

Bon partit de principi a fi. Comencem perdent al minut dos i els nens reaccionen i acabem el primer quart 3-1. Partit dur i brut contra un rival molt agressiu al que els nanos s’han imposat amb solvència. […]

Els nostres equips

Categoría Temporada Components Calendari Classificació
Juvenil A (1ª Div) 2021/22
Juvenil B (1a Div) 2021/22
Juvenil C (2ª Div) 2021/22
Cadet A (1ª Div.) 2021/22
Cadet B (1ª Div) 2021/22
Cadet C (2ª div) 2021/22
Infantil A (1ª Div) 2021/22
Infantil B (2ª Div) 2021/22
Infantil C (2ª Div) 2021/22
Aleví A (Preferent) 2021/22
Aleví B (1ª Div) 2021/22
Aleví C (1ª Div) 2021/22
Aleví D (2ª Div) 2021/22
Aleví E (2ª Div) 2021/22
Aleví F (2ª Div) 2021/22
Benjamí A (Preferent) 2021/22
Benjamí B (1ª Div) 2021/22
Benjamí C 2021/22
Benjamí Femení 2021/22
Pre-Benjamí A 2021/22
Pre-Benjamí B 2021/22
Pre-Benjamí C 2021/22
Escoleta A 2021/22
Escoleta B 2021/22

Diumenge, 22 de Maig de 2022

Pre-Benjamí A a les 09:00 h.  [Amistós]

Llançà C.E. -

Torneig al camp de Llançà
Pre-Benjamí C a les 09:00 h.  [Amistós]

Juncària C.E. -

Torneig a l'Estadi Albert Gurb
Pre-Benjamí B a les 09:15 h.  [Amistós]

Juncària C.E. -

Torneig a l'Estadi Albert Gurb (Figueres)
Escoleta A a les 10:00 h.  [Amistós]

Sant Pere Pesca... - Peralada C.F.

Camp de Sant Pere Pescador
Aleví C (1ª Div) a les 10:00 h.

Atletic Banyole... - Peralada C.F.

Camp vell de Banyoles
Benjamí A (Preferent) a les 10:00 h.

Celrà U.C.E. - Peralada C.F.

Camp de Celrà
Aleví D (2ª Div) a les 11:00 h.

Peralada C.F. - Cadaqués U.D.

Camp de Peralada (annexe)
Aleví E (2ª Div) a les 11:00 h.

Peralada C.F. - Bàscara F.C.

Camp de Peralada (annexe)
Cadet C (2ª div) a les 11:30 h.

Bàscara F.C. - Peralada C.F.

Camp de Bàscara
Infantil C (2ª Div) a les 12:00 h.

Sant Pere Pesca... - Peralada C.F.

Camp de Sant Pere Pescador
Aleví F (2ª Div) a les 12:00 h.

Base Llagostera... - Peralada C.F.

Camp de Llagostera
Cadet A (1ª Div.) a les 17:30 h.

Peralada C.F. - Gironés-Sabat ...

Estadi Peralada

Dimecres, 25 de Maig de 2022

Pre-Benjamí A a les 18:45 h.  [Amistós]

Fortià C.E. - Peralada C.F.

Camp de Fortià

Diumenge, 22 de Maig de 2022

Pre-Benjamí A [ 09:00 h.]  [Amistós]

Llançà C.E. -

Pre-Benjamí C [ 09:00 h.]  [Amistós]

Juncària C.E. -

Pre-Benjamí B [ 09:15 h.]  [Amistós]

Juncària C.E. -

Escoleta A [ 10:00 h.]  [Amistós]

Sant Pere Pesca... - Peralada C.F.

Aleví C (1ª Div) [ 10:00 h.]

Atletic Banyole... - Peralada C.F.

Benjamí A (Preferent) [ 10:00 h.]

Celrà U.C.E. - Peralada C.F.

Aleví D (2ª Div) [ 11:00 h.]

Peralada C.F. - Cadaqués U.D.

Aleví E (2ª Div) [ 11:00 h.]

Peralada C.F. - Bàscara F.C.

Cadet C (2ª div) [ 11:30 h.]

Bàscara F.C. - Peralada C.F.

Infantil C (2ª Div) [ 12:00 h.]

Sant Pere Pesca... - Peralada C.F.

Aleví F (2ª Div) [ 12:00 h.]

Base Llagostera... - Peralada C.F.

Cadet A (1ª Div.) [ 17:30 h.]

Peralada C.F. - Gironés-Sabat ...

Dissabte, 21 de Maig de 2022

Benjamí C [ 09:45 h.]  [Amistós]

Roses A.E. -

Aleví A (Preferent) [ 10:00 h.]

Peralada C.F. - Bosc de Tosca E...

Benjamí B (1ª Div) [ 10:00 h.]

Peralada C.F. - Llançà C.E.

Aleví B (1ª Div) [ 11:30 h.]

Bisbalenc At. - Peralada C.F.

Cadet B (1ª Div) [ 12:15 h.]

Peralada C.F. - Vilablareix F.C...

Infantil A (1ª Div) [ 12:30 h.]

Girona F.C. - Peralada C.F.

Juvenil A (1ª Div) [ 15:45 h.]

Peralada C.F. - Bosc de Tosca E...

Benjamí Femení [ 16:15 h.]  [Amistós]

Figueres F.E. - Peralada C.F.

Juvenil B (1a Div) [ 16:30 h.]

Arbucienca E.F.... - Peralada C.F.

Infantil B (2ª Div) [ 18:15 h.]

Peralada C.F. - Esplais F.C.

Dijous, 19 de Maig de 2022

Juvenil C (2ª Div) [ 20:30 h.]

Peralada C.F. - Vilamalla F.C.

Dimecres, 18 de Maig de 2022

Cadet C (2ª div) [ 19:30 h.]

Peralada C.F. - Esplais F.C.

Dimarts, 17 de Maig de 2022

Pre-Benjamí A [ 18:30 h.]  [Amistós]

Borrassà F.C... - Peralada C.F.

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies